Surface Pro 8 bi mogao biti predstavljen ranije, a sada je primećeno više fotografija ovog Microsoftovog Windows 10 tableta. Microsoft izgleda nije preterano zainteresovan za poboljšanje dizajna novog modela u odnosu na prethodni, ali su zato tu nadograđene specifikacije.
Prema izlistanom hardveru za Surface Pro 8 prototip, novi model bi trebao da ima 32GB RAM-a umesto 16GB koliko su imali Surface Pro modeli prethodne generacije. Prototip pokreće Intel Core i7-1165G7 procesor 11. generacije.
Tablet i dalje ima velike okvire, limitiran I/O, ali je tu USB-C port. Nije poznato da li će podržavati Thunderbolt 3. Takođe, nema informacija o datumu objave, a kako se godina približava kraju možda bismo Surface Pro 8 mogli videti tokom praznične sezone.
S obzirom na to da se očekuje da će Surface Pro 8 biti premijum uređaj, očekuje se i odgovarajuća cena. Ostaje nada da će u tom slučaju Microsoft bar eliminisati opciju sa 4GB RAM-a i 128GB skladišnog prostora, kao i da će značajnije povećati dostupno skladište.
Izvor: WCCFTech
Benchmark možete pratiti i na društvenim mrežama | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube |
Na Benchmark forumu uvek možete učestvovati u kvalitetnim i aktuelnim diskusijama iz IT industrije
Komentari
0 Dodaj komentar